ГАЄВИЙ
Вадим Володимирович

КИЇВСЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ
ПРОКУРОР


Народився 29 січня 1977 р. у селищі міського типу Муровані Куриловці Вінницької області. Невдовзі переїхав до селища Тростянець Вінницької області.
Навчався у місцевій середній школі № 3, а також загальноосвітній школі № 19 м. Києва.
Професійному становленню, життєвим успіхам завдячує батькам – Володимиру Феодосійовичу та Любові Степанівні. Батько, відслуживши в армії, поступив на юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Після закінчення вузу обіймав відповідальні посади, зокрема працював прокурором районів Вінницької області, заступником прокурора Хмельницької області та у Генеральній прокуратурі України. Нині – начальник організаційно-контрольного відділу прокуратури Київської області.
Син Вадим вирішив обрати батьківську стежку в житті. Він здійснив заповітну мрію, вступивши на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1994). Стаціонарне навчання поєднував з роботою як юрист у Державній комісії з догляду та охорони цінних сортів рослин України.
Працював стажистом помічника прокурора, стажистом слідчого прокуратури Подільського району м. Києва.
Згодом обіймав відповідальні посади слідчого прокуратури, старшого помічника прокурора, старшого слідчого прокуратури Подільського району міста Києва.
З лютого по березень 2002 р. – прокурор відділу нагляду за дотриманням і застосуванням законів прокуратури м. Києва.
З березня по листопад 2002 р. – заступник начальника відділу нагляду за дотриманням і застосуванням законів прокуратури м. Києва.
З листопада 2002 р. по березень 2004 р. – заступник прокурора Святошинського району м. Києва.
Протягом березня 2004 р. – лютого 2005 р. працював старшим прокурором відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури м. Києва.
З лютого 2005 р. по теперішній час – Київський природоохоронний прокурор.
В. В. Гаєвий друкується в спеціалізованих виданнях, у газеті Верховної Ради України ''Голос України''.
Заохочувався подяками заступника Генерального прокурора України, прокурора м. Києва.
Одружений. Дружина Олеся Миколаївна – також юрист; отримала червоний диплом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Згодом в цьому ж вузі працювала на кафедрі цивільного права.
Молоде подружжя виховує сина Владислава (народився 3 січня 1998 р.) та дочку Софію (народилася 8 лютого 2002 р.).


Вадим Володимирович з працівниками природоохоронної прокуратури
Логос Україна         ГАВРИШ Степан Богданович         Зміст         ГАНЕЧКО Микола Миколайович