БОЙКО
Петро Анатолійович

ЗАСНОВНИК, СТАРШИЙ ПАРТНЕР
АДВОКАТСЬКОЇ ФІРМИ
''ПЕТРО БОЙКО І ПАРТНЕРИ''


Віце-президент Спілки адвокатів України, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області

Народився 30 липня 1961 р. у с. Вотилівка Лисянського району Черкаської області.
Після закінчення середньої школи вступив на юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Тоді професія правознавця була романтизована, у тому числі завдяки ''Запискам слідчого Шеніна''. Одразу із захопленням поринув у вир навчання. З вдячністю згадує тодішніх викладачів – Мунтяна, Матишевського та інших; кожен із них був особистістю.
Еліта цього закладу готувала найкращі кадри для країни. У той час гостра конкуренція тривала між двома потужними навчальними закладами – Харківським юридичним інститутом та Київським державним університетом імені Тараса Шевченка. Київські педагоги навчали аналізувати, осмислювати інформаційні матеріали, пропускати їх через себе. Таким чином, майбутні фахівці формувалися як творчі особистості, а не як носії певних юридичних знань.
З 1987 р. П. А. Бойко працював слідчим у прокуратурі в Славутичі Київської області.
У 1991 р. отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.
З 1993 р. по 2005 р. очолював адвокатське об'єднання ''Захист'' у м. Славутич Київської області. Оскільки більшість справ доводилося вести у Києві, головний офіс названого вище адвокатського об'єднання згодом було переведено до столиці.
У травні 2005 р. було створено адвокатську фірму ''Петро Бойко та Партнери''. Фірма спеціалізується в галузі кримінального, цивільного та господарського права, в тому числі корпоративних відносинах, захисті майнових та інших інтересів суб'єктів підприємницької діяльності та громадян, податкових спорах, здійснює представництво інтересів своїх клієнтів у судових інстанціях всіх рівнів, а також в органах державної влади, тобто працює у тих галузях, які найбільш динамічно розвиваються, а, отже, там, де потрібна правова допомога при виникненні конфліктів.
Високий рівень правової допомоги, ввічливе ставлення до клієнта, вміння знаходити вихід із найскладніших ситуацій – складові визнання, авторитету адвокатської фірми ''Петро Бойко та Партнери''.
Петро Бойко вважає, що найбільша цінність, багатство адвоката – це його репутація. Він, досвідчений адвокат, завжди намагався привернути увагу владних структур, громадськості до порушення прав людини в нашій державі. Петро Анатолійович спеціалізується на веденні складних кримінальних справ у судах, зокрема за звинуваченнями в економічних злочинах, а також кримінальних справ з політичним і ''замовним'' характером. Здійснює представництво великих українських та іноземних компаній у податкових та корпоративних спорах.
Професіоналізм, авторитет П. А. Бойка високо оцінили колеги, обравши головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, а члени Спілки адвокатів України обрали віце-президентом Спілки адвокатів України та головою її Київського обласного відділення.
П. А. Бойко – експерт з підготовки законопроектів у Верховній Раді України. Співавтор Закону України ''Про спеціальну (вільну) економічну зону ''Славутич'', Закону України ''Про адвокатуру'' та інших нормативно-правових актів; неодноразово готував експертні висновки зі справ, які розглядалися Конституційним Судом України.
Постійно бере участь у конференціях і з'їздах адвокатів.
Автор понад 50 публікацій у спеціалізованих юридичних виданнях. Нещодавно написав книжку ''На перехресті чужих доріг. Адвокатські хроніки'', де описав свій непростий, але цікавий шлях від радянського слідчого до відомого українського адвоката, громадського діяча.
Захоплюється гірськими лижами, риболовлею, боулінгом.
Удостоєний медалі ''За розвиток м. Славутича''. Проте найважливіші його нагороди ще попереду.


Логос Україна         БОЙКО Віталій Федорович         Зміст         БОЙКО Володимир Семенович