ЛЕНЧЕНКО
Федір Іванович

ДИРЕКТОР КИЇВСЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО
ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОГО КОЛЕДЖУ


Народився 26 травня 1952 р. у с. Семенівка на Полтавщині.
Закінчив Київський кооперативний технікум (1977) та Київський торгово-економічний інститут (1983).
Федір Ленченко розпочав трудовий шлях у 1969 р. робітником автотранспортного підприємства. Після служби в армії працював токарем на заводі ім. Лепсе у м. Києві.
Подальша трудова діяльність Ф. І. Ленченка пов'язана зі споживчою кооперацією. З 1986 по 1989 рр. – секретар обкому профспілки працівників державної торгівлі та споживчої кооперації Київської області.
З 1991 по 1999 рр. очолював профспілку працівників споживчої кооперації Київщини.
З січня 1999 р. по березень 2005 р., з березня 2006 р. і дотепер – директор Київського кооперативного економічно-правового коледжу (у цьому закладі Федір Іванович у свій час навчався).
З березня 2005 р. обіймає відповідальну посаду голови правління Київської облспоживспілки на громадських засадах.
Ф. І. Ленченко у роботі дотримується демократичних принципів. Виховує підростаюче покоління на засадах добра, справедливості, любові до України.
Дружина – Анна Михайлівна, податковий інспектор. Разом виховали двох гарних дітей. Син Михайло працює підприємцем, донька Олена – викладач правознавчих дисциплін.
Федора Івановича та Анну Михайлівну радують онуки – Анастасія, Владислав, Олександр, Вікторія та Федір.
Ф. І. Ленченко захоплюється історією України, любить подорожувати. У вільний час пише книги. Вже вийшли друком п'ять видань, присвячених історії споживчої кооперації Київщини.
Київський кооперативний економічно-правовий коледж – один із перших українських кооперативних навчальних закладів. Він був відкритий у 1964 р. (у той час Київський кооперативний технікум).
Упродовж своєї діяльності коледж підготував понад 30 тис. спеціалістів для споживчої кооперації та підприємств і організацій різних форм власності.
У березні 1997 р. Київському кооперативному технікуму було надано статус кооперативного економічно-правового коледжу. Тут створені хороші умови для підготовки спеціалістів з урахуванням потреб ринкової економіки.
Коледж готує фахівців зі спеціальностей:
- ''Фінанси'';
- ''Бухгалтерський облік'';
- ''Правознавство'';
- ''Технологія харчування'';
- ''Товарознавство і комерційна діяльність''.
Юнаки та дівчата опановують у коледжі також робітничі професії: кухаря, кондитера, офіціанта.
Київський кооперативний економічно-правовий коледж сприяє всебічному розвитку особистості. З цією метою створені та діють гуртки й клуби за інтересами, спортивні секції, гуртки Малої Академії наук. Студенти беруть участь у художній самодіяльності, професійних конкурсах, обласних спортивних змаганнях та спартакіадах, фестивалях художньої творчості, за що неодноразово були відзначені подяками районного та обласного управлінь освіти. Отже, навчальний заклад сприяє не тільки професійному росту молоді, а й дбає про її особистісний та духовний розвиток.
Науково-методична робота поєднується з проведенням наукових досліджень, конференцій з проблем формування і функціонування господарського механізму споживчої кооперації Київської області.
Київський кооперативний економіко-правовий коледж має хороші умови для навчання та відпочинку. У сучасному 8-поверховому навчальному корпусі розміщені 40 навчальних кабінетів, лабораторії, 6 комп'ютерних класів з виходом в Internet; є їдальня, бібліотека з читальною залою, спортивний комплекс, велика та мала актові зали.
Студенти мають можливість проживати в гуртожитку, що знаходиться поряд із навчальним корпусом.
Київський кооперативний економіко-правовий коледж – це ваш заклад!
Логос Україна         ЛАЗАРЕНКО Сергій Жоржийович         Зміст         ЛІСОВИЙ Микола Леонідович