Бредихін
Вадим Вікторович
Декан факультету мехатроніки та інжинірингу державного біотехнологічного університету
Кандидат технічних наук,
доктор філософії,
член Польської академії наук
Педагог і вчений Вадим Вікторович Бредихін плідно працює в науково-освітньому просторі України. Науково-практичну діяльність присвятив харчовій безпеці — створенню новітніх ресурсоощадних і безпечних технологій та обладнання для сепарації зернових матеріалів.
Народився 3 серпня 1976 р. в м. Харків. У 1995 р. закінчив Харківський автотранспортний технікум, а в 1998 р. — Харківський державний технічний університет сільського господарства (нині — ХНТУСГ імені Петра Василенка) з відзнакою за спеціальністю «Експлуатація і ремонт сільськогосподарської техніки». Саме із цим вишем пов’язав свій подальший шлях. Другу вищу освіту здобув за спеціальністю «Філософія людського спілкування» (1999). З 2005 р. Вадим Вікторович — доцент кафедри «Деталі машин та підйомно-транспортних машин». У 2006 р. одержав ступінь доктора філософії. Упродовж 2013–2015 рр. очолював організаційно-адміністративний відділ ХНТУСГ імені Петра Василенка. З 2018 р. по 2021 р. — директор Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв. Колектив провадив наукові дослідження за держбюджетом і виконував теми за договорами творчої співпраці. Науковці інституту розв’язували актуальні проблеми й готують фахівців у сфері галузевого машинобудування та харчових
|
технологій. За час існування вишу отримано 150 патентів, видано понад 50 монографій. Під керівництвом В. В. Бредихіна в інституті впроваджували сучасні освітянські технології для належного рівня підготовки кадрів. Щороку відбувалися міжнародні науково-практичні конференції. У 2021 р. науковець очолив факультет мехатроніки та інжинірингу на базі новоствореного Державного біотехнологічного університету.
У 2020 р. Вадим Вікторович отримав диплом магістра за спеціальністю «Менеджмент». Готує до захисту роботу на здобуття ступеня доктора технічних наук.
У доробку В. В. Бредихіна — більш як 100 наукових і науково-методичних праць, зокрема монографії «Моделирование процессов зерновых сепараторов» (2010), «Теоретичні основи вібропневмовідцентрового розділення
насіннєвих матеріалів за густиною насіння» (2017), «Теорія сепарування зерна» (2017), «Кондиціювання та холодозабезпечення переробних і харчових виробництв» (2019), «Безпека в надзвичайних ситуаціях» (2021), «Food technology using structurants» (2021), «Метрологія та електронні системи виміру» (2021), а також п’ять навчальних посібників.
Вадим Вікторович є відмінником освіти України. Нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти та науки України, грамотою і подякою Міністерства аграрної політики та продовольства України, почесними грамотами Національного олімпійського комітету України, почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації, подякою Харківського міського голови й відзнакою «Вища школа Харківщини — кращі імена». Лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (2010), стипендіат Харківської обласної стипендії імені О. Н. Соколовського.
Активний громадський діяч, пропагує спортивний спосіб життя й патріотичне виховання молоді — керівник Харківської паланки МГО «Козацтво Запорозьке». За роботу з виховання молоді в традиціях Українського козацького лицарства одержав нагрудний знак від Адміністрації Президента США за підписом Дональда Трампа.
Кредо: «Успішні люди завжди попереду, тому що використовують час, коли інші байдикують» (Г. Форд).
|