Глущенко
Василь Іванович
Директор Державного підприємства
«Димерське лісове господарство»
За вагомий особистий внесок у розвиток лісової галузі, досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник лісового господарства України» (2007).
Народився 13 серпня 1961 р. у м. Іванків Київської області. У 1978-1981 рр. навчався у Малинському лісотехнічному технікумі, по завершенні якого здобув спеціальність техніка-технолога. Роки навчання змінили солдатські будні: з 1981 по 1983 рр. проходив службу в лавах Радянської армії.
Після демобілізації Василь Іванович розпочав трудове становлення за фахом: упродовж 1983-1990 рр. працював в Іванківському лісгоспі на посаді старшого майстра лісу, помічника лісничого та лісничого Макарівського лісництва. До роботи ставився сумлінно і відповідально, але притаманне йому прагнення до постійного самовдосконалення не дало зупинитися на досягнутому, тому знання, здобуті у технікумі, поглибив у вищій школі. Навчався на заочному відділенні Української сільськогосподарської академії, ефективно поєднуючи теорію з практикою. У 1990 р. Василь Іванович став дипломованим фахівцем зі спеціальності «Лісове господарство».
|
З жовтня 1990 до травня 1992 рр. обіймав посаду головного інженера Іванківського лісгоспу. Зарекомендував себе дієвим, ініціативним та відповідальним фахівцем, що не залишилося без уваги керівництва і сприяло подальшому руху вперед. З травня 1992 р.
й донині Василь Іванович керує Державним підприємством «Димерське лісове господарство» – одним із кращих підприємств Київського обласного управління лісового та мисливського господарства. Загальна площа угідь ДП «Димерське лісове господарство» –
30 835 га. До складу входять сім лісництв, Катюжанський лісопромисловий комплекс, автогараж. Основними напрямами діяльності лісгоспу є вирощування високопродуктивних насаджень, невиснажливе використання лісових ресурсів, створення оптимальних ландшафтів та умов для відпочинку населення, впровадження сучасних технологій у виробництво. Щорічно лісгоспом створюється 250-300 га лісових культур; проводиться доповнення на площі 140-250 га; заготовляється 4-5 тонн лісового насіння; засівається 3-4 га лісових розсадників, що повністю забезпечує потребу в посадковому матеріалі; в теплиці здійснюється зелене черенкування. Щороку проводяться рубки формування та оздоровлення лісів на площі до 1000 га. Річний обсяг лісозаготівель за всіма видами користувань – у межах 95-100 тис. м3 ліквідної деревини. Лісопродукція реалізовується як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках. Василь Іванович на посаді директора сформував дружну команду професіоналів, які плідно працюють задля примноження краси і користі від лісових угідь – зелених легень України.
Василь Іванович займається і громадською діяльністю: входить до складу Товариства лісівників України, є депутатом Вишгородської районної ради ХХІІІ-ХХIV скликань.
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Відзначений нагрудним знаком «Почесний лісівник України».
Серед усіх нагород і досягнень найголовнішим здобутком життя Василя Івановича стала його родина: дружина Надія Володимирівна і дві доньки – Віталіна та Інна. Життєвим кредо почесного лісівника України є вислів: «Гідність, доброчинність і відповідальність – перш за все».
|