Бровко
Петро Петрович
Голова Могилів-Подільської організації Політичної партії «Європейська солідарність», голова ГО «Ми — вінничани», почесний громадянин
м. Могилів-Подільський
Найголовніше для патріота Петра Бровка — вільна Україна. Учасник Народного Руху разом із однодумцями вперше на Поділлі й Вінниччині підняв синьо-жовті стяги. Петро Петрович як міський голова м. Могилів-Подільський присвятив десятки років на створення комфортного європейського міста.
Народився 15 вересня 1960 р. в с. Борівка Вінницької області. У 1974 р. закінчив Могилів-Подільську середню школу № 2 і вступив до Могилів-Подільського медичного училища (нині — Могилів-Подільський медичний фаховий коледж), де навчався за спеціальністю «Фельдшер». Протягом 1988–1994 рр. у м. Могилів-Подільський вів приватний бізнес і брав активну участь у Народному Русі України. У вже звільненій від радянської окупації державі, в 1994?2006 рр., був міським головою Могилів-Подільської міської ради. У 2000 р. закінчив Одеську державну
|
юридичну академію (нині — НУ «Одеська юридична академія») за фахом «Правознавство». Протягом 2007–2009 рр. обіймав посаду директора ТОВ «Завод продовольчих товарів». У 2010 р. знову став міським головою. Із 2020 р. й дотепер є головою Могилів-Подільської організації Політичної партії «Європейська солідарність».
Не словом, а ділом. Основна діяльність Петра Бровка зосереджена навколо благоустрою м. Могилів-Подільський. Для успішного майбутнього голова зробив усе, щоб відірватися від комуністичного минулого. Під його керівництвом були демонтовані радянські пам’ятники й повернені історичні назви вулицям. Петро Петрович вміло об’єднав громаду навколо масштабних ідей щодо покращення всіх сфер життєдіяльності міста. Зокрема завдяки йому були втілені такі економічні проєкти: повна газифікація міста, створення транспортних розв’язок та вуличних магістралей, забезпечення водою гірських та низинних районів міста, повна модернізація системи теплопостачання, будівництво нових енергозберігальних та енергоефективних котелень із комп’ютерним управлінням, спорудження Ямпільського мосту. У освітній галузі за сучасними стандартами були облаштовані спортивні зали, запроваджені енергоефективні технології: навчальні заклади одні з перших в області були переведені на автономне опалення. У соціально-культурній сфері: реставрація пам’яток архітектури державного та місцевого значення, відкриття Будинку народної творчості й реабілітаційного центру з басейном для дітей з ДЦП, придбання соціального житла для молоді, забезпечення помешканням учасників АТО. У медичній галузі: міська лікарня, прийнята в 1997 р. з повною відсутністю засобів функціонування та з рівнем заборгованості заробітної плати в 2,5 роки перетворена в найкращий медичний заклад Вінниччини. Для інтеграції міста в європейську спільноту були встановлені партнерські відносини з 7 містами-побратимами з Польщі, Італії, Словаччини, Молдови, Румунії і Хорватії, відбулися обміни офіційними делегаціями та культурно-мистецькими колективами.
За вагомий внесок у розвиток України Петра Бровка нагороджено почесними державними відзнаками: медаль і Почесна грамота Кабінету Міністрів України, нагрудний знак «За службу Державі», нагрудний знак «За митну безпеку держави», орден князя Ярослава Мудрого, медаль «За патріотизм до України», медаль «За особливу службу». За сумлінну працю неодноразово нагороджувався грамотами Вінницької облдержадміністрації та Верховної Ради України. Найприємніше — бути визнаним у місті, якому присвятив життя: у 2017 р. Петрові Петровичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Могилева-Подільського».
|