Дорогі друзі!

Від імені Всеукраїнської Асоціації магістрів державного управління щиро вітаю вас з 15-ю річницею створення Національної академії державного управління при Президентові України.
Поява у 1991 році на карті світу незалежної Української держави стала торжеством правди та історичної справедливості, втіленням у життя споконвічного прагнення українського народу жити у власній вільній державі, вінцем боротьби багатьох поколінь українських патріотів.
Зміцнення української державності немислиме і неможливе без такої важливої галузі державотворення, як державна служба. Її головною ланкою в 1995 році стала правонаступниця Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті міністрів України — НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ. І за цей порівняно короткий проміжок часу академія досягла значних успіхів у встановленні та розвитку освітньої та науково-дослідної роботи, підготувала більше десяти тисяч магістрів державного управління, які сьогодні займають посади різних рівнів в державних органах влади та органах місцевого самоврядування.
Випускники Національної академії, об’єднавшись у Всеукраїнську Асоціацію магістрів державного управління, взяли на себе обов’язок сприяти удосконаленню процесу підготовки магістрів державного управління, оснащенню її сучасним обладнанням та науковою літературою, підготовці та виданні підручників і навчальних посібників.
Часи змінюються, і перед Україною постають нові виклики і, відповідно, завдання, вирішити які на користь держави можуть лише добре підготовлені, професійні кадри державної служби. А це означає, що Національна академія державного управління знаходиться у безперервному процесі підвищення рівня якості навчання державних службовців. Адже насамперед саме від них залежать позитивні суспільні і економічні перетворення.
Тож вітаю з 15-річчям Національної академії державного управління при Президентові України кожного її студента, випускника, професора, доктора наук, кандидата наук, доцента. Кожному з вас щиро дякую за наполегливу працю і зичу добра, радості і щастя!


 

З повагою
Президент Всеукраїнської Асоціації
магістрів державного управління

Василь Куйбіда