Цимбалюк
Михайло Михайлович

НаЧальник Головного управлІннЯ МВС УкраЇни в ПолтавськІй областІ Доктор юридиЧних наук генерал-майор мІлІцІЇ


Народився 21 листопада 1964 року у с. Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області. 1998 року закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю "юрист", а у 2001-му - магістратуру Національної академії внутрішніх справ України.
Нині Михайло Цимбалюк очолює Головне управління МВС України в Полтавській області.
Він - заслужений юрист України, доктор юридичних наук, доцент кафедри філософії права та юридичної логіки, генерал-майор міліції. Авторитет та пошану Михайло Цимбалюк завоював своєю увагою до проблем населення: він веде особистий прийом громадян не лише у службовому кабінеті, але й виїжджаючи у райони. Ця практика дозволила об'єктивно оцінити поточні проблеми місцевих громад, вивчити криміногенну ситуацію, швидко та ефективно долати недоліки у роботі районних відділів міліції.
Свої посадові обов'язки Михало Михайлович виконує під девізом: "Живити в людях добро, надію і віру в справедливість! На зло відповідати за законами істини і честі - це неподільний принцип справжніх професіоналів, які взяли на себе обов'язок боронити права та інтереси людини і громадянина незалежної, суверенної України". Тому значну увагу у своїй роботі він приділяє не лише дотриманню законності та правопорядку у ввіреній йому області, але й дбає про доброчинність. За ініціативою керівництва ГУМВС України в Полтавській області за кожним інтернатним закладом, дитячим будинком та будинком сімейного типу закріплено керівників Головного управління та міськрайорганів області. Шефи систематично надають матеріальну допомогу і підтримку в проведенні культурно-масової і освітньої роботи, яку приурочують до професійних, релігійних і державних свят. Під опікою Михайла Цимбалюка - багатодітна родина Череванів з Решетилівки, у якій зростають 7 хлопців і 3 дівчинки. Турбота про дітей надихає і окрилює Михайла Михайловича, він переконаний, що "діти - це наше майбутнє, про яке нам, дорослим, слід потурбуватися вже сьогодні. І нехай жодні негаразди не створюють перепон на шляху звершення добрих справ, які ощасливлюють і дарують дітям надію!" Важливим досягненням начальника Головного управління МВС України в Полтавській області стало відкриття двох міліцейських новобудов: Полтавського міського управління міліції та спорткомплексу ГУМВС. Останній став також місцем проведення доброчинних акцій, творчих вечорів, святкових урочистостей, прес-конференцій, засідань прес-клубу за участю митців і науковців регіону та України.
Неодноразово Михайло Цимбалюк удостоювався Почесних відзнак та нагород, зокрема, почесного знака МВС України "За відзнаку у службі" (1998), Почесної грамоти МВС України (1998), почесного знака МВС України (1999), нагрудних знаків "За відзнаку у службі" 1 ступеня (2000), "За бездоганну службу в ДАІ" 2 ступеня (2001) та "Знак пошани державної охорони України" (2007), відзнак МВС України: "Хрест слави" (1999), "За бездоганну службу" 3-го (2002), 2-го (2003) і 1 ступеня (2005), "Лицарю звитяги" (2004), "За співпрацю з внутрішніми військами" (2004), "Вогнепальна зброя" (2004), "За безпеку народу" 1, 2 ступенів (2005), "Лицар Закону" (2006), "Закон і честь" (2006), "За протидію дитячій злочинності" 1-2 ступенів (2006), "За розвиток науки, техніки освіти" 1-2 ступенів (2007) та Почесної грамоти Кабінету міністрів України (2007).
Родину Цимбалюків поважають і шанують прості люди. За любов і людську повагу Михайло Михайлович, його дружина, син, батьки, брати і сестра віддячують самовідданістю і щирістю гуцульської душі, викоханої чарівною природою Прикарпаття.
Михайло Цимбалюк вибрав роботу, а вона вибрала його! На жаль, син упродовж багатьох років лягав спати, коли батька ще не було вдома, і прокидався, коли його вже не було. Як кожна любляча жінка, хвилюється його чуйна дружина. Але такий у нього характер! Він живе роботою і, хоч би де працював, завжди усе робив з душею. І з Божою допомогою все, за що брався, доводив до переможного фіналу.