Стефанюк
Богдан Романович

Голова Галицького районного суду м. Львова


Богдан Романович Стефанюк належить до тих людей, що прагнуть досягти вершин у кожній своїй справі. Коли після закінчення школи Богдан Стефанюк вирішив здобувати робітничу спеціальність, він вступив до Львівського ремісничого училища №8, яке закінчив 1964 року з червоним дипломом та найвищим розрядом майстра. Згодом навчався в технікумі радіоелектроніки за спеціальністю "електрообладнання підприємств і установок".
Демобілізувавшись 1967 року з лав Збройних Сил, шість років працював електрозварником Львівського заводу залізобетонних виробів №1, а з 1973 до 1981 років - наладчиком електрообладнання Львівського заводу імені В.І. Леніна.
1981 рік став визначальним для подальшого життєвого шляху Богдана Романовича, адже цього року він перейшов на роботу у відділ юстиції Львівського облвиконкому на посаду консультанта із судової роботи і вступив на юридичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка на спеціальність "правознавство". 1987 року Богдану Стефанюку було присвоєно кваліфікацію "юрист". Відтоді працював суддею Залізничного районного суду м. Львова, а 1990 р. обраний головою цього ж суду. 1997 року висновком кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Львівської області Богдану Романовичу присвоєно другий кваліфікаційний клас судді. 2000 року Б. Стефанюка обрали суддею безстроково, а 2001 року його переведено на роботу на посаду судді Галицького районного суду м. Львова та призначено головою цього ж суду. 2007 року рішенням Ради суддів України Богдана Романовича призначено головою Галицького районного суду м. Львова строком на 5 років.
Упродовж усього часу своєї фахової діяльності Богдан Стефанюк невтомно підвищує свій кваліфі-каційний рівень: він учасник двох світових конгресів Українських юристів 1992 та 1994 рр., у 2000-2001 р. брав участь у Швейцарській програмі з вивчення міжнародного законодавства "Центр суддівських студій". 2007 р. Богдан Стефанюк - учасник проекту "Порядок відбору і призначення суддів, підготовка, дисциплінарна відповідальність, управління судовими справами і методи альтернативного врегулювання спорів" Спільної програми Європейської Комісії та Ради Європи для зміцнення демократії в Україні.
Набутий досвід Богдан Романович втілив у курс лекцій "Судова практика з розгляду адміністративних і кримінальних справ щодо застосування митного законодавства", який він читає в Академії суддів України.
Серед захоплень Богдана Романовича чільне місце посідає спорт, у якому він також досяг неабияких здобутків: Богдан Стефанюк - майстер спорту з боксу, був учасником команди, що виборола першість Радянського Союзу серед спортивних колективів.
І хоч часом на шляху Богдана Стефанюка трапляються і перешкоди, він успішно долає їх, підкорюючи нові вершини.
Богдан Романович - батько двох дітей.