Пікула
Андрій Степанович

Перший Заступник Голови Правління ЗАТ "Американська Компанія Страхування Життя АІГ Життя" (ALICO AIG Life)


Андрій Степанович Пікула народився 10 квітня 1973 року в місті Червонограді Львівської області. Освіту здобув у одному з найшанованіших вузів регіону - Інституті міжнародного бізнесу і менеджменту Тернопільської академії народного господарства (тепер Тернопільський національний економічний університет), де навчався упродовж 1991-1995 років за спеціальністю "Економіка та управління виробництвом". Після закінчення вузу почав трудову діяльність в АКБ "Надра" на посаді кредитного інспектора. На цій посаді мав змогу вповні виявити такі свої чесноти, як ретельність та далекоглядність, адже його завданням були оцінки бізнес-планів та видача кредитів малим та середнім приватним підприємствам у рамках Кредитної лінії Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні. Упродовж 1999-2001 років працював на посаді фінансового менеджера німецького представництва KRONES AG в Україні та фінансового контролера в UMC (тепер МТС).
У 2001 році Андрій Пікула отримав запрошення від ALICO взяти участь у проекті створення компанії зі страхування життя в Україні, яким керував до серпня 2002 року в Словаччині. 2002 року в Україні було створено дочірню компанію і відтоді Андрій Степанович працює на посаді першого заступника голови правління ЗАТ "Американська Компанія Страхування Життя АІГ Життя" (ALICO AIG Life). Упродовж 2008-2009 років також обіймав посаду голови правління. Ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами Андрію Пікулі допомагає володіння іноземними мовами: англійською, польською, словацькою та німецькою.
Високий професіоналізм, наполегливість та працелюбність, притаманні Андрію Степановичу, сприяють його успішній участі у розбудові вітчизняного ринку страхування життя, а активна громадська позиція не дозволяє йому лишатися осторонь суспільних подій.
Нині життєвій активності він вчить свого сина, якому прагне прищепити захоплення тенісом, подорожами, волейболом, футболом, інтерес до політики.