Матюнін
Віталій Євгенович

Заступник генерального директора з виробництва видавництва "Казка"


Віталій Матюнін народився 12 червня 1953 року. Освіту здобув, навчаючись на інженерно-економічному факультеті Українського поліграфіч-ного інституту ім. І. Федорова (зараз - Українська академія друкарства) за спеціальністю "економіка і організація поліграфічного виробництва". Після закінчення вузу був обраний секретарем комітету комсомолу інституту.
Від 1981 р.- двадцять років працював на кафедрі економіки і організації поліграфічного виробництва Українського поліграфічного інституту І. Федорова на посадах асистента, старшого викладача. Закінчив аспірантуру. Свої дослідження у галузі економіки за науковою та госдоговірною тематикою публікував у наукових та фахових журналах.
1986 року розпочав видавничу діяльність у Видавничо-поліграфічному кооперативі "Глобус", де керував видавничим напрямом. Згодом був заступником директора у рекламно-видавничій фірмі "ОЛІР", очолював видавництво "Ініціатива". За цей час набув вагомого практичного досвіду та розвинув талант до аналізу й прогнозування, що створило підґрунтя для масштабної, далекоглядної керівної роботи.
З 2001 року живе та працює в Києві, обійнявши посаду провідного інженера, начальника відділу маркетингу відомого видавництва "Київська правда", а згодом - очоливши книжковий департамент друкарні "Новий друк". Від 2007 року працює заступником генерального директора з виробництва у видавництві "Казка", що спеціалізується на книгах для дітей, довідкової літератури, елітних видань.
Фаховим інтересом Віталія Євгеновича є створення елітних видань. У співпраці з відомим фотохудожником, лауреатом Державної премії ім. Т.Г. Шевченка В.В. Пилип'юком побачили світ фотоальбоми "Львів" (3 томи), "Це моя Україна" (3 томи) та ін.; альбоми відомих українських художників Б. Буряка, С. Іванова, О. Денисенка, К. Калиновича та ін.; подарункові видання "Українська ікона", "Золоті сторінки української культури", "Україна туристична".
Як заступник генерального директора з виробництва, Віталій Матюнін доклав багато зусиль, щоб у 2009 році після успішних переговорів із закордонними видавництвами було організовано виготовлення на поліграфічних підприємствах України тиражів книг на їхнє замовлення.
Віталій Євгенович твердо переконаний і докладає всіх зусиль, щоб довести, що українська книга повинна виготовлятися в Україні. Якщо щось зробити неможливо, необхідно знайти таке технологічне рішення, яке зробить виробництво можливим.
Підтримку в житті та роботі Віталію Матюніну надає дружина - Дайновська Світлана Микола- ївна - доцент Київського національного торговельно-економічного університету.