Маслюк
Галина Дмитрівна

Почесний Консул Республіки Казахстан у Західній Україні


Міцним підмурівком діяльності Галини Маслюк є ґрунтовна, різнобічна освіта, яку вона здобула у Національному університеті "Львівська політехніка", Львівській комерційній академії та Національній академії державного управління при Президентові України. Знання, отримані в цих навчальних закладах, дозволяють їй ефективно вирішувати найрізноманітніші завдання і досягати успіху у різних сферах діяльності.
1995 року Галина Дмитрівна очолила компанію "Галнафто-Інвест". Під її керівництвом компанія успішно працює та розвивається на ринку України, веде тісну співпрацю та постачає продукцію різним галузям промисловості та організаціям. Зокрема, серед її партнерів - Укрзалізниця, Державна Служба автомобільних доріг України, НАК "Нафтогаз України", ВАТ "Укрнафта", Міністерство оборони України, шпальні, залізобетонні, щебеневі заводи. Цим та іншим підприємствам "Галнафто-Інвест" постачає будматеріали, гірничо-видобувну техніку та технологічне обладнання, металопрокат, нафтопродукти, аварійні машини, транспортні засоби спецпризначення, природний газ. Компанія "Галнафто-Інвест" є офіційним торговим представником заводів-виробників, на продукцію, що поставляється, розповсюджується повна заводська гарантія.
12 вересня 2008 року Галина Маслюк призначена Почесним Консулом Республіки Казахстан у Західній Україні. Почесне консульство Республіки Казахстан у Західній Україні покликане поглиблювати дружні та партнерські відносини, сприяти розвитку торговельних, економічних, ділових, культурних та наукових зв'язків між Україною та Казахстаном. Почесне Консульство надає допомогу та захищає інтереси юридичних осіб та громадян Казахстану, які перебувають на території Західної України в межах норм міжнародного права.
На цій посаді Галині Дмитрівні вдалося зробити чимало. Найбільшим здобутком її роботи є започаткування проведення щорічного інвестиційного бізнес-форуму "Україна-Казахстан. Нові можливості бізнесу", що покликаний активізувати ділові стосунки між двома країнами. У форумі взяли участь понад 300 підприємців з України, республіки Казахстан та європейських країн, що представили понад 500 різних проектів. Цей безумовний успіх сприяв тому, що преса назвала форум "Львівським Давосом" та "Меккою для реалізації україно-казахських проектів".
Не менш успішним є й інше починання Галини Дмитрівни - заснований 2008 року торгово-інвестиційний центр "Україна-Казахстан". Основними напрямами його діяльності є сприяння розвитку позитивного інвестиційного клімату у середовищі підприємців західного регіону України, а також Молдови та Казахстану; поглиблення взаємодії місцевих органів влади та підприємств щодо створення регіональних інноваційних систем підтримки малого та середнього бізнесу; надання потенційним інвесторам організаційних, інформаційних, фінансових, правових послуг щодо здійснення підприємницької діяльності та реалізації інвестиційних проектів. Також очолюваний Галиною Маслюк центр підтримує впровадження пріоритетних програм та проектів України та Казахстану в економічних та соціальних напрямах через залучення різних механізмів та форм фінансування, бере участь у реалізації пілотних проектів та розширення спільної сучасної інфраструктури в енергетиці, промисловості, транспорті та сільському господарстві, здійснює моніторинг інвестиційних проектів, веде рекламно-видавничу діяльність, організовує конференції, що розвивають підприємницьку діяльність, трансфер технологій.
Почесний Консул Республіки Казахстан у Західній Україні Галина Маслюк дбає не лише про розвиток економічних контактів, але й культурних. Вона вперше привезла з Казахстану виставку картин Т.Г. Шевченка, які раніше не експонувалися в Україні.
Усю свою діяльність Галина Дмитрівна Маслюк спрямовує на налагодження дружнього діалогу між Україною та Казахстаном, обмін досвідом та взаємовигідну співпрацю, піднімаючи імідж Батьківщини у світі.