Денис
Володимир Петрович

НаЧАЛЬНИК ДЕПАРТАМЕНТУ дк "УКРТРАНСГАЗ"

Кандидат економічних наук


Народився 18 лютого 1957 року у с. Качанівка Підволочиського району Тернопільської області в селянській родині. В 1978 році закінчив фінансово-економічний факультет Тернопільського фінансово-економічного інституту.
У 1980 р. після демобілізації з армії працював економістом на заводі "Номінал" у м. Волочиську Хмельницької області. За запрошенням у 1982 р. Володимир Петрович переїхав на роботу у нафтогазову галузь Західного Сибіру (Головтюменьнафтогаз у м. Ноябрськ Тюменської області), де пройшов шлях від економіста фінансового управління виробничого об'єднання "Ноябрськнафтогаз" до заступника начальника об'єднання з економічних питань, а згодом став директором філії Сибірського нафтогазового банку.
У вересні 1995 р. Володимира Петровича як досвідченого фахівця запрошують на роботу до ВАТ "Укрнафта" на посаду заступника голови правління з фінансово-економічних питань.
У 1998 р. було засновано дочірню компанію "Торговий дім "Газ України" НАК "Нафтогаз України", а в грудні 2000 р. шляхом реформування ДК "Торговий дім "Газ України" та інших структурних підрозділів НАК "Нафтогаз України" створено ДК "Газ України".
В.П. Денис бере безпосередню участь у створенні та становленні компанії, де більше восьми років очолював фінансово-економічні служби на посадах начальника управління, директора департаменту, заступника генерального директора.
З 2006 р. Володимир Петрович працює на посаді начальника департаменту в ДК "Укртрансгаз".
Основним завданням департаменту є організація роботи щодо удосконалення управління майном компанії, ефективне його використання, ефективне управління корпоративними правами компанії, раціональне використання земель, що є в користуванні компанії.
Дружина Наталія - за освітою бухгалтер. Працює приватним підприємцем. Донька Ольга - випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, працює юристом в юридичній компанії на Кіпрі. Сини: Дмитро - випускник Київського інституту народного господарства, працює в "Укрсиббанку"; Олександр - студент Київського інституту народного господарства.
Життєве кредо Володимира Петровича: "Наполеглива праця принесе достаток" - підтверджене трудовою біографією.