Двуліт
Мар'яна Петрівна

Завідувач "Центр "Здоров'я Жінки"" Дорожньої Клінічної лікарні, м. Київ
Віце-президент Всеукраїнського громадського об'єднання "асоціація "Моя родина""


Мар'яна Двуліт народилася 1970 року в м. Львові в інтелігентній родині. Батько - Петро Дмитро-вич - професор, а мати - Ольга Йосипівна - держслужбовець, що походила з родини Блаженнійшого кардинала УГКЦ Йосипа Сліпого. Відтак Мар'яна зростала у атмосфері плекання високих християнських цінностей та патріотичного духу. У сім'ї глибоко шанували освіту, тож дівчина наполегливо і невпинно дбає про достойну кваліфікацію. Упродовж 1991-1997 років вчилася у Львівському національному університеті ім. І. Франка на біологічному факультеті, де отримала диплом спеціаліста "біолога-хіміка", а в 1992-1998 роках навчалась у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю "лікувальна справа", який закінчила з відзнакою.
У 1998-2000 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю "акушерство та гінекологія", відтак працювала лікарем перинатологом-акушером-гінекологом клінічної лікарні Львівської залізниці у Львові.
Від 2002 року Мар'яна Петрівна Двуліт завідує "Центром "Здоров'я жінки"" Дорожньої клінічної лікарні у м. Києві. Під її керівництвом висококваліфіковані працівники центру проводять широкий спектр лабораторних досліджень, ведуть консультативні прийоми. Щире вболівання за справу та високий професіоналізм дозволили Мар'яні Петрівні поставити роботу центру на рівні сучасних норм і стандартів. Тонкощі управління вона опанувала в Національній академії державного управління при Президентові України, де навчалася у 2004-2006 роках, отримавши диплом магістра державного управління.
2004 року Мар'яна Двуліт у складі урядової делегації відвідувала Австралію, де вивчала питання зв'язків у сфері охорони здоров'я.
Високий кваліфікаційний рівень, помножений на такі якості, як відповідальність, сумлінність, самовідданість, посприяв тому, що 2006 року Мар'яна Петрівна стала головним позаштатним акушером-гінекологом Південно-Західної залізниці.
Свій багатий професійний досвід Мар'яна Двуліт узагальнила у кандидатській дисертації, яку захистила 2008 року за спеціальністю "акушерство та гінекологія".
Громадська робота Мар'яни Петрівни пов'язана із діяльністю Всеукраїнського громадського об'єднання "Асоціація "Моя родина"", де від 2009 року вона обіймає посаду віце-президента. 2003 року за активне сприяння відродженню духовності в Україні Мар'яна Двуліт була нагороджена орденом Святого Архистратига Михаїла.
Попри тісний робочий графік та активну громадську роботу Мар'яна Петрівна знаходить час для створення затишку у власній великій родині, де виховуються троє дітей: син Дмитро - студент адвокатського факультету Академії адвокатури України, донька Марта - учениця Кловського ліцею №77, та трирічна Даринка.