Волокітін
Василь Степанович

Генеральний директор ТОВ фІрма "Селена"

Почесний професор Міжнародного університету Відня (Австрія)


Василь Волокітін розпочав свою кар'єру підприємця ще 1990 року. Засноване ним в 1991 році ТОВ фірма "Селена" спеціалізувалось на впровадженні кабельного телебачення. Підприємство вважалось одним з провідних операторів на українському ринку. Першим об'єктом компанії був історичний готель "Жорж". Станція мала назву "Сабіна" і була розрахована лише на 12 каналів. Львівська мережа КТБ нараховувала понад 90 каналів, з яких 36 каналів цифрового телебачення, а охочі могли підключитися до локальної мережі Інтернет. Від 1997 року "Селена" почала розширювати мережу КТБ у центральній частині міста, дбаючи про якомога краще задоволення потреб клієнтів. Однак сьогодні цей напрямок діяльності продано, а уся підприємницька енергія зосереджена на розвиткові побутового обслуговування населення. Зокрема фірма надає високоякісні послуги з прання, хімічної чистки одягу, текстилю, килимів, спецодягу та шкіряних виробів. Послуги, які надає ТОВ фірма "Селена", відповідають найвищим стандартам якості, адже на підприємстві встановлено іспанське та німецьке обладнання, упроваджено шведську технологію з хімічної чистки, фарбування дублянок, шкіри і навіть взуття. Почавши діяльність у цьому напрямі лише з однієї пральні, яка спеціалізувалась на наданні послуг промисловим підприємствам, "Профі чистка" ТОВ фірми "Селена" швидко завоювала клієнтів, постійними серед них стали приватні готелі "Дністер", "Вінтаж", "Гелікон", бази відпочинку, спортивні товариства, підприємства автосервісу "Форд", "Вольво" та багато інших. У своїй роботі працівники підприємства дотримуються золотого правила: "Клієнт завжди має рацію, і навіть якщо він найприскіпливіший, ми мусимо йому догодити".
За надання якісних послуг, уважне ставлення до клієнтів керівник і кваліфіковані спеціалісти фірми мають чимало нагород і відзнак. Серед них - міжнародна нагорода "Європейська якість", що була вручена підприємству за прагнення досягти високої якості відповідно до європейських стандартів.
У планах ТОВ фірми "Селена" - збільшення кількості приймальних пунктів і створення майстерні для сучасного ремонту взуття.
Василь Волокітін щиро підтримує традиції меценатства: він систематично перераховує кошти Львівській обласній громадській організації "Спілка багатодітних сімей "Щаслива родина", допомагає дитячому народному ансамблю бандуристок "Дивоструни", безкоштовно надає послуги з обробки одягу та білизни будинку безпритульних. Тому заслуженою є та повага, яку виявляє до Василя Степановича громадськість, адже він не лише успішний підприємець, досвідчений фахівець, але й чуйна, добра людина, здатна змінити світ на краще. З 1999 року обраний президентом і дотепер очолює асоціацію "Західно-Українська гільдія операторів кабельного телебачення".