Шановні читачі!


З приємністю пропоную Вашій увазі книгу про мій рідний край - Галичину - одну з найдавніших українських земель, що заслужено здобула особливе місце на політичній та духовній карті Європи. Вона вабить мальовничими краєвидами, надихає своєю історією та сповнює гордощами за багатство своїх природних ресурсів. Однак найбільшим скарбом Галичини є її вірні сини та доньки, чия праця вже багато століть закладає основи для світового поступу та духовного розвою. Про Юрія Котермака, Івана Пулюя, Соломію Крушельницьку, Івана Франка та багатьох інших видатних галичан вже написано багато, унікальність же пропонованої книги в тому, що вона знайомить читача із нашими сучасниками, які своєю наполегливою працею розбудовують добробут Батьківщини.
Видання "Галицька еліта" переконує, що особлива енергетика цього давнього карпатського краю і нині визначає життя нашого суспільства, накладаючи на нього відбиток переконань і прагнень своїх світочів. Продемонструвати внесок галицької еліти у розвиток України як суверенної європейської держави - провідна ідея пропонованого видання. А внесок цей важко переоцінити, адже вихідці з Галичини стояли над колискою української незалежності й ось уже дев'ятнадцять років розбудовують усі галузі її промисловості та суспільного життя.
Сьогодні, напередодні інтеграції України в європейське співтовариство, зростає вага багаторічного досвіду міжнародного спілкування й порозуміння, що має галицька еліта, позиціонуючи Галичину нашим мостом у Європу.
Переконаний, що завдяки виданню "Галицька еліта" українське суспільство гідно оцінить здобутки та прагнення моїх земляків і, натхнене їхніми досягненнями, вирушить підкорювати нові вершини в ім'я нашої Батьківщини - України.Голова Земляцтва івано-франківців у м. Києві, доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Р. М. Говдяк