Кравченко
Сергій Сергійович

Головний спецІалІст СекретарІату ВищоЇ ради юстицІЇ УкраЇни

Кандидат юридичних наук, доцент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
Засновник громадської організації "Сила Києва"


Народився 20 грудня 1982 року в с. Лукашівка Первомайського району Миколаївської області.
У 1999 році закінчив Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна. Потім Сергій Кравченко вступив до Національної академії Служби безпеки України, яку закінчив у 2004 році, одержавши кваліфікацію "Юрист" за спеціальністю "Правознавство". Через три роки захистив кандидатську дисертацію на тему: "Юридична природа прав учасників господарських товариств".
У 2008 р. закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління".
Свою трудову діяльність Сергій Сергійович розпочав ще у 2004 році в установі Служби безпеки України з посади оперуповноваженого, асистента кафедри економіки і права Національного університету харчових технологій. Старший викладач Державної академії житлово­комунального господар-ства. Працював у Міністерстві праці та соціальної політики України. Співавтор багаточисленних наукових праць у фінансових, юридичних господар-ствах.
На сьогодні С.С. Кравченко працює у Секретаріаті Вищої ради юстиції України. Завдяки умінню працювати в колективі та чудовим організаторським здібностям Сергій Кравченко впевнено почуває себе у ролі лідера. Напевне, саме ці риси та ще властивий цій неординарній особистості бойовий дух допомагають у житті, додають наснаги, сприяють професійному успіху. З приводу останнього Сергій Кравченко вважає, що: "…Якщо поділити життя на умовні його складові - успіх і невдачу, які постійно супроводжують кожну людину, то успіх, на мій погляд, - це не щось дароване й несподіване, а результат того, що тобі дали батьки, що ти виховав у собі сам, твоєї особистої цілеспрямованої, копіткої праці та твого власного життєвого досвіду…".
Про себе Сергій Кравченко говорить: "…Маю власну активну громадянську позицію. Я можу її коригувати, але ніколи не відступаюся від своїх переконань під впливом зовнішньої кон'юнктури… А ще я не зраджую друзів і не боюся відповідальності… Люблю життя та людей…".Кравченко Ніна Володимирівна | проекти | зміст | Крівоченко Микола Кімович