Копилов
Віталій Іванович

ЗавІдуваЧ УманськоЇ мІськоЇ державноЇ нотарІальноЇ контори


Віталій Іванович Копилов народився 22 серпня 1937 року у с. Єлань-Коліно Новохоперського району Воронезької області. У пошуках власної стежини у житті Віталій Іванович спочатку оволодів сільськогосподарською професією: упродовж 1955 - 1960 років навчався в Українській академії сільськогосподарських наук у Києві. По закінченні вузу працював за фахом інженером у народному господарстві, в місцевих органах державної виконавчої влади. Проте незабаром зрозумів, що ця спеціальність не є справою його життя. Тож у 1966 році В.І. Копилов вступив на юридичний факультет Київського державного універ-ситету ім. Т. Г. Шевченка, який без відриву від роботи успішно закінчив у 1972 році.
В активі В.І. Копилова 43 роки трудового стажу. Віталій Іванович багато років працював викладачем права в Уманському сільськогосподарському інституті та в Уманській бухгалтерській школі. З 1984 року він працює завідувачем Уманської державної нотаріальної контори Черкаської області. За цей час під керівництвом Віталія Івановича в Уманській міській державній нотаріальній конторі пройшли стажування на нотаріусів п'ять осіб, які нині успішно працюють в п'яти регіонах.
В.І. Копилов бере активну участь у роботі виїзної громадської приймальні на підприємствах і в організаціях міста Умані. Посада, яку він обіймає, є дуже відповідальною і потребує від нотаріуса глибоких юридичних знань, проникливості та уважного ставлення до звернень громадян, і саме тому він щоденно намагається служити людям при вирішенні складних життєвих ситуацій.
За багатолітню діяльність на ниві юриспруденції Віталія Івановича Копилова нагороджено медаллю "За доблесну працю". У 2002 році В.І. Копилова було відзначено Подякою Черкаського управління юстиції і Черкаського обласного відділення Української нотаріальної палати за багаторічну сумлінну працю.
Віталій Іванович одружений. Дружина працює старшою медичною сестрою у дошкільному закладі. Подружжя Копилових виховало трьох синів. Один із них із відзнакою закінчив юридичний факультет Національного технічного університету України "КПІ".
Життєве кредо Віталія Івановича Копилова - "Юриспруденція і художня література". Він постійно виступає із матеріалами на правову тематику у місцевій газеті "Уманська зоря". Багато років Віталій Іванович вдало поєднує співпрацю із журналом "Радянське право", на сторінках якого неодноразово виступав із публікаціями про нотаріальну діяльність, із залюбленістю у поетичне слово. Зі шкільної лави він друкував свої вірші у періодиці. До сьогодні вийшли друком чотири поетичні збірки В. І. Копилова: "У вирі життя", "День за днем", "На крыльях души", "Узоры судьбы".
Його улюблений вислів: "Якщо вмирає сила закону, то народжується закон сили".В Україні

Біля червоної калини
Думки раптово надійшли
Про нашу неньку Україну,
Де своє щастя ми знайшли.

Де пролетіло все дитинство,
Мов загадковий синій птах,
І залишилось материнства
Тепло, мов сонце, у серцях.

І біля батьківської хати,
Біля плакучої верби
Думки прийшли, щоб нагадати
Родинні почуття тобі.

Щоб у мандрівках тих майбутніх
Забути матір ти не міг
Й завжди в тобі була присутня
Любов до батьківських доріг.Ківалов Сергій Васильвич | проекти | зміст | Книгницький Мирослав Михайлович